O FIRMIE

Nasza przygoda z gospodarstwem rozpoczęła się w 2007 r. Na początku produkowaliśmy malinę odmiany Polka, następnie poszerzyliśmy nasz asortyment o odmiany: Maravilla i Enrosadira.

Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy stworzyliśmy firmę, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom klienta. W pierwszej kolejności rozpoczęliśmy na niewielką skalę produkcję soku oraz syropu malinowego metodą domową. Od 2014 r. zajmujemy się usługowym tłoczeniem naturalnych mętnych soków z owoców i warzyw. Na początku soki były tłoczone na hydroprasach, następnie w miarę upływu czasu i rozwoju naszej firmy zakupiliśmy profesjonalną linię do tłoczenia soków. Z każdym rokiem modernizujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze soki powstają głównie z jabłek najwyższej jakości jak również z dodatkiem innych owoców i warzyw, a także z samych owoców miękkich.

Nasze soki jabłkowe są w 100% naturalne, nie z koncentratu, bez dodatku wody, cukrów, barwników ani konserwantów. Produkowane są metodą tłoczenia na zimno i poddawane lekkiej pasteryzacji celem zachowania trwałości, nie tracąc przy tym cennych składników odżywczych. Smak gotowego soku zależy od odmiany oraz dojrzałości owoców. Soki jabłkowe lub z dodatkiem warzyw i owoców pakujemy do opakowań BAG-IN-BOX oraz na życzenie klienta do szklanych butelek.

Produkujemy również soki owocowe 100% oraz syropy owocowe z dodatkiem cukru z owoców miękkich takich jak m.in.: malina, pigwowiec, borówka, czarny bez, czarna porzeczka, aronia i truskawka. Cały czas poszerzamy nasz asortyment tak aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Działalność, którą prowadzimy opiera się na najwyższej jakości naszych produktów oraz świadczonych usług.

Na obecną chwilę zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą soków z owoców i warzyw. Nasze produkty można zakupić w sklepach głównie na terenie Warszawy, a także indywidualnie w naszej firmie.

W naszym gospodarstwie prowadzimy również uprawę malin, z których część przeznaczana jest na produkcję soków oraz ich sprzedaż, a także uprawę czereśni.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług oraz zakupu naszych produktów.